SNIPER

Jde o jednoduchou odpočinkovou hru zaměřenou na střílení nejrůznějších postaviček, které se objevují na hrací ploše, část z nich létá a část se prohání v trávě a to oběma směry. Jde o 23 postaviček pocházející z nejrůznějších atari her, jako jsou Spiky Harold, Feud, Danger Street, Magia Crystalu, Swiat Olkiego, Ruff and Reddy, Imagine, Jurský Park 1-2, Miecze Valdgira 2, Midnight, Krucjata, Joe Blade 1-2, SOS Saturn a Artefakt Przedkow. Mezi postavičkami je sprejer, kreslící na stěnu domu a malý chlapíček odpočívající u stromu. Dále se ve hře objevují čtyři střelci v oknech domu, ti pocházejí ze hry Streets.

Hra se ovládá buď pomocí JS a nebo světelné pistole, kterou bohužel nemám a proto vlastníte-li nějakou přebytečnou napište mi na Email, rád ji od Vás koupím. Cílem hry je postřílet co nejvíce postaviček, máte na to 10 životů, o ně přicházíte, uteče-li Vám některá z pohybujících se postaviček mimo hrací plochu.

Postavičky z her jsem vytahoval pomocí programu Leonardo scan, při úpravách a znovu skládání program APED 1.2, loga a pozadí ve hře jsem nakreslil v Leonardu. Kód byl napsán v Quick Assembleru a hudba byla složena v programu Chaos Music Composer.

Nikdy mě nebavilo vyplňovat tabulky hráčů v atari hrách, protože se stejně při vypnutí počítače vymazaly a proto jsme tento problém vyřešili tím, že se tabulka při jakékoli změně uloží a při znovu spuštění hry se nahraje již s Vašimi zápisy a proto zapisování do tabulky v naší hře není zas tak nesmyslné (platí u celodiskové verze).

Další naše programy najdete na stránce http:\\atari.mysteria.cz v sekci Fly.