Vážení čtenáři,

dnes máme dva dny před letošní akcí Atariáda v Prostějově, a proto máme u nás v klubu napilno. Pracujeme současně na organizaci akce a na sestavení nového čísla magazínu FLOP.

Pravidelní čtenáři i návštěvníci našich setkání si asi pamatují na podobné záměry v předchozích dvou letech.

V roce 1999 mělo být vydáno dvojčíslo 41-42. Snažil jsem se ho dopisovat ještě dopoledne na Atariádě, ale nepodařilo se a svět hotový magazín spatřil až nějak v květnu.

V roce 2000 šlo o číslo 43. Záměr dobrý, snaha snad také byla, nicméně v dubnu na akci hotové nebylo, ba ani v květnu, ale až v říjnu.

Letos jsme si naplánovali prakticky stejný projekt, na řadě je číslo 44. Snad to vyjde, děláme pro to víc, než minule.

Jinak bude velká ostuda, už protože o tohle číslo prý mají zájem i commodoristé, s nimiž se naše výprava spřátelila v Trenčíně na akci Forever.

Pochopitelně, pokud by náš záměr nevyšel, třeba kvůli potopě světa, tak bude celý tento úvodník přepracován a tudíž úplně jiný.

A co dál? Potichu se u nás v redakci předpokládá další číslo 45, i když se o něm oficiálně zatím nemluvilo. Ale termín vydání je, no já vlastně ani nevím jaký. Jestli se zachová stávající četnost, tak v roce 2002, nebo v horším případě 2003, nebo růžově optimistický termín 2001 (dvě čísla za JEDEN rok? asi těžko...)

Zdeněk