RASTER SOFTWARE

NATURIX

Kdesi v cizí planetární soustavě na planetě Naturland žil na vysoce vyspělé úrovni druh obyvatel zvaný "Naturix". Jejich rod byl vždy úzce spjat s přírodou a jejich činnost se podřizovala zákonům ekologie. Na nejvzdálenějším měsíci planety Naturland byla vybudována základna a uvnitř ní jsou umístěny energetické zásoby. Na tuto základnu je vyslán Naturix, který má úkol přivézt bedny s látkou, obsahující obrovské množství energie. Po přistání Naturix zjišťuje, že základna je obsazena nepřátelskými bytostmi a zařízeními. Nyní musí najít čtyři bedny a navigační přístroj. Teprve potom se může raketoplánem vrátit na mateřskou planetu...

Několik rad:

Ovládání:

Joystick ..pohyb daným směrem.

Fire ..držení Fire + Joystick nahoru nebo dolů - nastavení aktuálního předmětu, + Joystick vlevo (resp. vpravo) (vpřed vzhedem k aktuálnímu postavení Naturixe) - použití předmětu.


FUNNY COMPUTER

GUNHEAD

Hlavní postavou je bojový robot, který byl poškozen při potlačování vzpoury řídícího centra továrny, umístěné na jednom z měsíců Jupitera. Jedinou jeho možností je nalézt náhradní součásti, které mu pomohou zdolat záludné nástrahy. Vašim úkolem je dostat robota z této nepříjemné situace a umožnit mu návrat na planetu Zemi.

Důležité upozornění:
- Dříve či později najdeš součást, která umožňuje přeměnu v tank.

V podobě tanku se pohybuj pouze v nutných případech. Po projetí určitého počtu místností a následné přeměně zpět v robota bude tato funkce navždy zrušena.

Ovládání:

Joystick ..pohyb daným směrem.

Fire ..střelba (joystick ovlivňuje směr letu střely).

Select ..výběr aktuální funkce.