Vážení čtenáři FLOPu,

dostáváte (po delším čekání) do rukou poslední číslo probíhajícího ročníku. Jeho ukončení znamená i konec přibližně dvouleté etapy v historii fungování magazínu FLOP.

Ale nejprve zmínka o nehorázném zpoždění vydání čísla 38. Myslím, že jsem nastínil v předchozím magazínu možnost zdržení vlivem přípravy celostátní Atariády v Prostějově. Skutečnost předčila mé předpoklady, neboť tato příprava zabrala beze zbytku celé dva měsíce a stranou šlo úplně všechno. Bylo to krásné, ale až v dost velkém množství.

Předplatitele, kteří čekali, kdy za své peníze něco dostanou, snad uklidní ujištění, že například do konce května jsem neměl na své zahrádce vysázenou téměř žádnou zeleninu a podobně vypadají i mé další domácí záležitosti.

V každém případě musím nyní psát o daleko nepříjemnějších věcech. Jak jsem již naznačil, dochází k rozpuštění stávající prostějovské redakce magazínu. Důvody jsou minimální zájem čtenářů, nebo spíše malý počet těch, kteří mají zájem, a hlavně změny v životě obou mých kolegů z redakce.

Honza skončil studium VŠ již loňský rok, pokračuje v něm ale dále při práci, proto je k vidění pouze po večerech.

Radek dokončil studium koncem května letošního roku. Z důvodu přípravy na státní zkoušky původně nemělo být v tomto čísle ani žádné jeho demo. Další Radkovy úmysly nejsou zatím jasně vyhraněné, ale jisté je, že se zapojí do pracovní činnosti normálních lidí, kteří většinu dní chodí do práce a za výdělek se živí.

Za činností prostějovské redakce zůstává jedenáct vytvořených čísel. Občas je s pýchou prohlížím v disketovém boxu a vzpomínám na hezké zážitky z jejich přípravy. Je mi líto, že tato společná práce končí a současná tvář magazínu zaniká.

Ti z Vás, kteří mají zájem o pokračování disketového zpravodaje, čtěte článek FLOP1996.CAP.

Za odstupující redakci se nyní musím rozloučit se současnými předplatiteli a dalšími příznivci, nejlépe s pozdravem

ATARI ZDAR!