Vážení ataristé,

je tady poslední číslo tohoto ročníku 94. A je tady také senzační zpráva, že magazín FLOP bude vycházet nadále, přestože se zatím přihlásilo méně než 50 zájemců!!

Tímto chci poděkovat za jejich zájem. Někteří poslali pro jistotu přihlášku do Rožnova i do Prostějova, několik souhlasí i se zdvižením ceny. k tomuto kroku naštěstí nedojde, i když zatím nemám představu o financování příštího ročníku.

V redakci původně převažovala poraženecká nálada a vedli se skeptické řeči, přesto vznikly nápady na úvodní dema hned do tří FLOPů dopředu. Potají si myslím, že to nikdo z nás nemyslel s ukončením vážně. Povzbuzující je, že nám stále chodí diskety s příspěvky od čtenářů a dalších ataristů.

Uvažovali jsme tedy o kompletním vydáváním magazínu vlastními silami při současném snížení nákladů. Vydavatel se ale sám rozhodl pokračovat ve vydávání, takže nebudou alespoň žádné problémy s legálností.

Původně se uvažovalo o zvýšení ceny pro odběratele ze Slovenska na 500 Kč z důvodu značného zdražení poštovného na Slovensko (např. poštovné za doporučený dopis s vloženou disketou je 39Kč!!!). Podle posledních zpráv z Rožnova zůstane cena jednotná. To je samozřejmě velmi hezké, ale jsme zvědavi, jak si s tím vydavatel poradí.

Všem našim příznivcům přejeme hodně radosti s příštím ročníkem našeho FLOPu.

redakce