Radek Štěrba

NATURIX

--

Kdesi v cizí planetární soustavě na planetě Naturland žil na vysoce vyspělé úrovni druh obyvatel zvaný "Naturix". Jejich rod byl vždy úzce spjat s přírodou a jejich činnost se podřizovala zákonům ekologie. Na nejvzdálenějším měsíci planety Naturland byla vybudována základna a uvnitř ní jsou umístěny energetické zásoby. Na tuto základnu je vyslán Naturix, který má úkol přivézt bedny s látkou, obsahující obrovské množství energie. Po přistání Naturix zjišťuje, že základna je obsazena nepřátelskými bytostmi a zařízeními. Nyní musí najít čtyři bedny a navigační přístroj. Teprve potom se může raketoplánem vrátit na mateřskou planetu...

Několik rad:

Hodně štěstí...

Popis děje a cíl nyní už znáte.

Ptáte se, kdy a kde je možné prožít toto dobrodružství?

"TEĎ HNED A DOMA !!!"

Máte jedinečnou možnost - pořiďte si novou akčně-logickou hru firmy RASTER : NATURIX.

Pro nedůvěřivé a pro ty, co neradi kupují králíka v sáčku, je tu demonstrační verze této hry. Pod názvem Naturix-dv se Vám dostává do rukou funkční demo této hry. Můžete si vyzkoušet ovládání postavy Naturixe, najít laserové střelivo a vypořádat se se skupinkou vetřelců, kteří obsadili tuto miniaturní demo-základničku. Pokud Vás toto demo zaujalo, vězte, že celá hra NATURIX už existuje a že rozloha demonstrační základničky je pouze zlomkem v porovnání se základnou ve funkční verzi hry. Ve skutečné základně můžete nalézt mnohem více předmětů a použít je na překonání rozličných nástrah a úskalí. Narazíte i na logické problémy, takže Vaše smysly a svaly (k ovládání joysticku) budou zatíženy rovnoměrně. Díky velké snaze autora se podařilo hru dostat do paměti Vašeho počítače Atari 800XE/XL s minimálně 64KB RAM. Existuje kazetová i disketová verze, takže stačí pouze si hru objednat.

Z důvodu neblahých zkušeností, které autor má s distribucí svých ostatních produktů, se tato hra bude rozšiřovat až po obdržení dostatečného počtu objednávek. Do té doby nebude hra nikomu poskytnuta (i za cenu toho, že by se neměla rozšiřovat vůbec). Toto pošetile vypadající rozhodnutí se autorovi jeví jako jediná možnost, jak se nenechat okrádat piráty.

Proto, máte-li o hru NATURIX zájem, zašlete ZÁVAZNOU objednávku na adresu FLOPu nebo přímo na adresu Radka Štěrby. Vzhledem k rozsahu hry a času stráveného výrobou byla cena stanovena na 99Kč.

Další skvělou nabídkou pro Vás je hra GUNHEAD od firmy FUNNY COMPUTER.

Hlavní postavou je bojový robot, který byl poškozen při potlačování vzpoury řídícího centra továrny, umístěné na jednom z měsíců Jupitera. Jedinou jeho možností je nalézt náhradní součásti, které mu pomohou zdolat záludné nástrahy. Vašim úkolem je dostat robota z této nepříjemné situace a umožnit mu návrat na planetu Zemi.

Abyste si udělali představu o kvalitě této hry, autor se obětoval a vyrobil její demoverzi. GUNHEAD-DV Vás jistě dostatečně přesvědčí, že částka 99Kč, za kterou je možno hru obdržet, je odpovídající...

Redakci se podařilo přesvědčit oba autory, aby umožnili prodej obou výše jmenovaných her v sadě. Byli ochotni souhlasit s cenou 159Kč. Navíc je tu pro předplatitele FLOPu zvýhodnění v podobě speciální ceny jen a jen pro ně: 149Kč za sadu těchto dvou her - to už opravdu stojí za to!

--------

OBJEDNÁVKA:
Já ....................................... (příjmení, jméno), rodné číslo ....../.... bytem ..................................... město .................. PSČ ........ objednávám ZÁVAZNĚ 
.. ks kazetové/diskové verze hry NATURIX za cenu 99Kč/ks
.. ks kazetové/diskové verze hry GUNHEAD za cenu 99Kč/ks
.. ks kazetové/diskové verze sady her NATURIX a GUNHEAD, 1) za cenu 159Kč/ks 2) jsem předplatitelem FLOPu a reflektuji na cenu 149Kč za sadu.
(Vypište počet a nehodící se škrtněte)
Zavazuji se, že PO OBDRŽENÍ PÍSEMNÉ VÝZVY zašlu složenkou tuto částku na adresu FLOPu, Rožnov p.R. Hra bude odeslána na kvalitní kazetě/disketě co nejdříve, nejpozději však do 14 dnů po obdržení částky.
Dne ...... 19.., podpis ...............

--------

Upozorňujeme všechny uživatele jakéhokoli software (na všech počítačích), že současná situace s nelegálním rozšiřováním software už donutila některé zahraniční profesionální firmy programující hry k pozastavení své tvorby do doby, než se situace změní. Proto žádám milovníky her, aby si toto UVĚDOMILI. Půjde-li to tak dál, budou jim počítače bez softwaru na nic! Nedopusťte to!